Silikon Sigaralık Halkası

Silikon Sigaralık Halkası

Marka Adı: TF
Model Numarası: TFT0159C
Malzeme: yüksek kaliteli silikon
Isıya Dayanıklı: -40 ℃ -230 ℃

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

       

Silikon ağızlık halkası

Ürün özelliği


1. yüksek kaliteli, esnek ve ısıya dayanıklı silikondan yapılmış, bu sigara halkaları tüm ellerde mükemmel bir uyum sağlar. Kadınlar ve erkekler için harika.


2. Sigara içmek her zaman parmaklarınızı küllü ve nikotin gibi kokar ve zamanla sararır. Sonra saçınıza ve yüzünüze dokunursunuz ve koku her yere gider. Artık Sigara İçme Yüzüğü sayesinde nikotin kokan parmaklara sahip olmaktan kaçınabilirsiniz. Sigara içerken sigarayı sizin için tutacaktır, böylece puroyu bitirdiğinizde parmaklarınız her zamanki çekici olmayan tütün kokusuna sahip olmayacaktır.


3. sigara tutucu elastik silikon ile yapılır. Oldukça uyarlanabilir ve puroya ve parmağınıza kolayca uyum sağlar. Birinci sınıf malzeme ve işçilik sayesinde, Sigara İçme Halkası çok sıkı olmadan herhangi bir parmağın çapına uyacaktır. Ek olarak, giymek ve çıkarmak kolaydır. Fazla çaba sarfetmenize gerek kalmayacak. Sigara İçme Yüzüğü parmağınızda kolayca kayacaktır.


Ürün Resim Turu


432Neden Biz-2

1. Q: size fabrika üretici veya ticaret şirketi Vardır?

A: biz 18 yıldır fabrika üreticisi.

 

2. Q: gıda silikon ürünleri hiçbir 100% plastik dolgu ile silikon Vardır?

A: Tabii, bizim silikon ürün% 100% gıda sınıfı silikon, BPA ücretsiz, yüksek standart için, biz LFGB onaylı yapabilirsiniz, ayrıca biz bazı silikon malzeme ile ürün plastik ürünler yapabilirsiniz, istekleri başına olarak.

 

3. Q: silikon ürünlerin sıcaklık aralığı nedir?

A: Bizim silikon kalıplar -40 ila 446 derece Fahrenheit (-40 ila 230 derece Santigrat) sıcaklık aralığında kullanılabilir.

 

4. Q: müşterinin Logosu yapmak için iyi mi?
A: müşterinin Logosu kabartmalı olabilir, debossed, ekran baskılı.

 

 

Bir çift:Noel Promosyon Özel Silikon Bilezik Sonraki:Çiçek Şekli Silikon Bardak Dekorasyonu

Sorgulama