Kediler Şekil Silikon Sıcak Su Torbası

Kediler Şekil Silikon Sıcak Su Torbası

Marka Adı: TF
Model Numarası: TFT0219C
Malzeme: yüksek kaliteli silikon
Isıya Dayanıklı: -40 ℃ -230 ℃

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

       

Kediler silikon sıcak su torbası şekli

Ürün özelliği

1. Sevimli kedi şekli sıcak su şişesi gıda sınıfı silikon, BPA ücretsiz ve FDA onayı ile yapılır. Toz geçirmez, dayanıklı ve yumuşaktır. Eksi 20 derece düşük sıcaklıklara ve 120 derece yüksek sıcaklıklara dayanabilir. Isı terapisi ve soğuk kompres için kullanılabilir. Yeniden kullanılabilir, yıkanabilir ve temizlenmesi çok kolaydır. Ancak şişeyi yıkamak için lütfen kaynar su veya güçlü aşındırıcı sıvı kullanmayın.

2. Doğrudan sıcak su ile kullanın: Doğrudan sıcak kompres veya ısı tedavisi için kullanmak için şişenin yaklaşık% 75'ini 80 ℃ sıcak su enjekte edebilirsiniz. Lütfen kullanmaya başlamadan önce şişedeki fazla havayı boşalttığınızdan emin olun. Doldurma ağzı, su enjekte edecek kadar geniş olan 25 mm'dir. Enjekte ederken lütfen sıcak suya dikkat edin. Güvenli ve haşlanmayı önlemek için lütfen çok sıcakken dikkatli olun.

3. Mikrodalga fırında ısıtma: Bu silikon sıcak su torbası mikrodalga fırında tam soğuk suyla ısıtılabilir ve tekrar tekrar ısıtılabilir. Ancak güvenli ısıtma için lütfen soğuk suyu tamamen doldurduğunuzdan emin olun. Şişeyi 3 dakikadan daha kısa sürede ısıtmalısınız. Mikrodalga ısıtma gücü 800W'tan az olmalıdır. Ve mikrodalga fırının ışık dalgası modunu ısıtmak için kullanmayın. Isıtma sırasında şişme varsa, ısıtmayı hemen durdurun, hemen mikrodalga fırını açmayın.

4. Soğuk kompres: Bu sevimli şişe soğuk kompres için de kullanılabilir. Doğrudan soğuk suyu kullanabilir veya bir süre buzdolabına koyabilirsiniz. Buzdolabında soğutma ve güvenli için yararlıdır. Şişeler sevimli, çoklu, kaliteli ve güzel bir hediye de.Ürün Detayları

1. Öğe Adı Kediler silikon sıcak su torbası şekli
2. Malzeme Yüksek Kaliteli Silikon
3. Boyut gereğince, gerektiği gibi
4. Ağırlık gereğince, gerektiği gibi
5. MOQ 3000pcs
6. Renk Herhangi bir Pantone Rengi
7. Logo Debossed veya kabartmalı, serigrafi baskılı
8. Isıya Dayanıklı -40 ℃ -230 ℃
9. Paket Her biri bir poli çanta, veya bir paket özelleştirmek.
10. OEM Dönemi Özel tasarımlar kabul edilebilir ve kesinlikle gizli
11. Açık Kalıp CNC ekipmanları ile bir kalıp atölyesi sahibi, teslim süresi, kalite ve en düşük kalıp takım ücretini sağlamak için.


Ürün Resim Turu

18

7


Neden Biz-2

1. Q: size fabrika üretici veya ticaret şirketi Vardır?

A: biz 18 yıldır fabrika üreticisi.

 

2. Q: gıda silikon ürünleri hiçbir 100% plastik dolgu ile silikon Vardır?

A: Tabii, bizim silikon ürün% 100% gıda sınıfı silikon, BPA ücretsiz, yüksek standart için, biz LFGB onaylı yapabilirsiniz, ayrıca biz istekleri doğrultusunda bazı silikon malzeme ile plastik ürünler ürün.

 

3. Q: silikon ürünlerin sıcaklık aralığı nedir?

A: Bizim silikon kalıplar -40 ila 446 derece Fahrenheit (-40 ila 230 derece Santigrat) sıcaklık aralığında kullanılabilir.

 

4. Q: kurşun süresi nedir?
A: Genellikle 7-20 gün (miktar baz) ve Çoğu model stokta var.


5. Q: müşterinin Logosu yapmak için iyi mi?
A: müşterinin Logosu kabartmalı olabilir, debossed, ekran baskılı.

 

 

Bir çift:Silikon Taşınabilir Alışveriş Çantası Sonraki:Mini Silikon Saklama Hediye Kutusu

Sorgulama