Silikonlu Bulaşık Eldiveni Fırçalı

Silikonlu Bulaşık Eldiveni Fırçalı

Tip: silikon yıkama eldiveni
Malzeme:% 100 gıda sınıfı silikon
Oem, kabul edilebilir
Özelliği: kolay temizlenebilir, dayanıklı
Logo: baskı logosu, kabartmalı veya kabartmalı logo
Ürün numarası: TFC0008D
Bizimle irtibata geçebilirsiniz

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Silikon bulaşık yıkama eldiveni fırça ile

❤ [GIDA SINIFI SİLİKON]:% 100 gıda sınıfı silikondan yapılmıştır, latekse alerjisi yoktur, sebze ve meyvelerin temizliğinde kullanılır

❤ [KULLANIMI VE TEMİZLİĞİ]: Mutfak hijyenini iyileştirmek için eski stil fırçanızı değiştirmek için fırça ile silikon yıkama eldiven kullanın. Fırçayı temizlemek süper kolay, sadece su ile durulayın veya bulaşık makinesine koyun, tekrar yenileyecektir

❤ [DASHWASHING EASİER VE GÜVENLİ YAPAR]: Karınızı / Kocanızı / Çocuklarınızı / Ebeveynlerinizi Temizlik zararlarından koruyun. bulaşık yıkayıcılar. Yıkayıcılar, normal süngerler ve kumaşlar gibi gözenekli olmadığından doğal olarak gıda sınıfı silikondan yapılmıştır. Bu silikon bulaşık temizleyicileri ile artık kokmuş süngerler olmaz! LÜTFEN DİKKAT: SUYU YAKAYAMAZ!

❤ [Çoklu Kullanım]: Bu Sihirli Eldivenler mutfak, bulaşık yıkamak, meyve ve sebze temizliği, banyo temizliği, yatak odasının temizlenmesi, gardırop tozunun giderilmesi, evcil hayvan saçlarının bakımı, araba yıkama vb. İçin kullanılabilir.

❤ [Yüksek Isıya Dayanıklı]: 160 santigrat dereceye kadar ısıya dayanıklıdır, bu nedenle kaynar su veya mikrodalga fırınlarla (2dk) temizlenebilir. Sıcak yemekleri taşımak veya fırın yemeklerini çıkarmak için de kullanılabilir.

Ürün Açıklaması


model numarası

TFC0008D

Ürün adı

Silikon bulaşık yıkama eldiveni fırça ile

malzeme

% 100 gıda sınıfı silikon

boyut

gereğince, gerektiği gibi

ağırlık

gereğince, gerektiği gibi

Marka adı

TF

Adedi

100pcs

paket

1 adet / poli çanta + karton veya özelleştirilmiş ambalaj yolu


公司 + 生产 流程


Bir çift:Silikon spor şişe kol Sonraki:Silikon Kauçuk Şarap Açacağı

Sorgulama