Silikon Placemat Coaster

- Nov 24, 2018-

Silikon placemats silikon sofra kategorisine aittir. Kullanılan silika jel derecesi, gıda sınıfı silika jeldir. Silikon placemat güvenli, çevre dostu ve toksik değildir. Endüstrinin gelişimi, geleneksel mutfak eşyaları, mutfak eşyaları, mobilya vb. İle birçok yeni çeşidi art arda ekledi ve silikon ürünleri yeni eklenen popüler ürünlerden biri. İlk günlerde çeşitli silikon ürünlerinin artan sayısı ile, silikon sofra ve silikon mutfak eşyaları da ortaya çıkmaya başladı. En erken olarak, her türlü silikon sofra ve mutfak eşyaları ilk kez Avrupa ve Amerika'da popülerdi. Halen, bu ürünler hala silikon ürünlerinin ihracatından biridir.

Silikon placematslar genellikle mutfakta kullanılır ve elbette yemek masalarında da kullanılabilir. Ana amacı 2 puan. Birincisi, ısıya dayanıklı, silikon yatak -40 ° C - 240 ° C bir sıcaklığa sahiptir, tabakayı aşırı ısınmasının neden olduğu gereksiz sıkıntılardan kaçınmak için tabakları placemat üzerinde hazırlayabilirsiniz. İkinci olarak, kaymaz, silikon placematlar genellikle sağlamdır, iyi bir kayma önleyici etkiye sahiptir ve kapakların sökülmesi için de kullanılabilir.


Silikon placemat bir çeşit silikon yastıktır ve ayrıca çeşitli silikon lastik pedler ve lastik pedler de vardır. Silikon ped son derece çok yönlüdür ve su bardağı için bir silikon kosterine sahiptir; mükemmel koruma hissi veren ısı koruma, silikon şişe kılıfı, vb. için bir silikon koster; ve bir silikon ayak yastığı, vs., esas olarak bir yardımcı fonksiyon olarak görev yapar, örneğin, bir silikon ayak pedi tasarlanabilir. Farklı şekiller için, yüksekliği ve masaj etkisini artırabilir. Örneğin, kan dolaşımını ve uykusunu desteklemek ve yürüme pozisyonunu ayarlamak için silikon ayak halkasına bazı elemanlar eklenebilir.


Bir çift:Silikon Sofra / mutfak eşyalarının avantajları ve özellikleri Sonraki:Çin'in Silikon Kauçuk Endüstrisinin Gelecekte Uygulama Geliştirmesinin Kısa Analizi