Zehirli ve Tat Olmayan Silikon Mutfak Eşyaları, Güçlü Kararlılık

- Aug 16, 2017-

Silikon Mutfak gereçleri, oldukça faal bir adsorbent madde olarak kullanılır, amorf maddelerdir, toksisite ve tadı yoktur, sağlam kararlılık ve dışa reaksiyon gelmez. Birçok şık evlerde kullanılan Silikon Mutfak eşyaları, özellikle Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde, Silikon Mutfak gereçleri ana mutfak gereçleri olarak. Herkes için bir sonraki silikon üreticileri ayrıntılı olarak açıklamak için Silikon Mutfak aletleri sonunda zehir yoktur

Silikon son derece aktif bir adsorpsiyon malzemesidir, silikon kauçuk rengi beyaz opaktır, amorf bir maddedir, suda ve herhangi bir solventte, toksik olmayan ve tatsız, kararlı kimyasal özellikleri, kuvvetli alkaliye ek olarak çözünmez, hidroflorik asit herhangi bir Madde ile değil tepki verir. Yüksek adsorpsiyon performansı, iyi termal kararlılık, kimyasal stabilite. Yüksek stabilite ve özellikle yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık nedeniyle, mikrodalga ısıtmayı yüksek sıcaklıkta deformasyon olmadan kullanabilir veya toksik maddelerin salınımı soğuk oda soğutmasına da konabilir!

Silikon, insan cildine daha yakın dokusu ve toksik olmayan ve kokusuz olması nedeniyle çocukların silikon kullanmasını emzik yaparken de çok sağlıklı ve iyi bir silikon olan otomatik dezenfeksiyon, lekeleri temizlemeyi kolaylaştıran ve şimdi birçok moda aileler bir Silikon Mutfak Yazılımı'dır, çünkü bir mikrodalga fırınla ​​tamamen pişirilebilir, daha da önemlisi zamandan kazanmak için daha fazla barış dumanı üretmez.

Silikon Mutfak Eşyası özellikleri:

1, yüksek sıcaklık: -40 ila 230 derece sıcaklık aralığı, mikrodalga fırında ve fırında kullanılabilir.

2, temizlenmesi kolay: Silikon ürünlerden sonra üretilen silikon ürünler su yıkamada kullanılabilir ancak bulaşık makinesinde yıkanabilir.

3, uzun ömürlü: silikon hammadde kimyasal özellikleri çok istikrarlı, ürün yapmak için sistem, diğer malzemelerle karşılaştırıldığında daha uzun bir ömrü var.

4, yumuşak ve rahat: silikon malzemeler yumuşaklığı sayesinde, Silikon Mutfak eşyaları rahat, çok esnek, hiçbir deformasyon hissediyorum.

5, renk ve çeşitlilik: müşterilerinin ihtiyaçlarına göre, farklı bir güzel renk dağıtım.

6, çevresel toksik olmayan: bitmiş ürün içine hammadde bitmiş ürün gönderiler herhangi toksik ve tehlikeli madde üretmez.

Sonunda Silikon Mutfak Cihazları için hiçbir zehir yok ve şimdi çok açık bir sonuca varmış bulunuyoruz. Silikon Mutfak malzemeleri, neredeyse tüm ithal silikon malzeme, pahalı hammadde, ülkedeki mevcut düşük talep, bu nedenle daha pahalıdır, hiçbir plastikleştirici ve baz malzemeler, pigmentler, kür ajanları çevre dostu gıda sınıfı, Şimdi, erime noktasında Silikon Mutfak Eşyaları da daha yüksektir, kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.


Bir çift:Silikon eldiven daha iyi el korumak Sonraki:Kalıp silikon özellikleri