Silikon mutfak eşyaları yüksek sıcaklık, yumuşak, Anti-fouling

- Jun 27, 2017-

Silikon mutfak Gıda sınıfı silikon kalıplama veya kapsülleme, karıştırma, üretim, Klima, malzemeler, modülasyon yemek, pişirme, mutfakta kullanılan ürünlerin üretimi ile hammadde olarak kullanan bir Silikon tabanlı üründür araçları ve aletleri genel, donanım, mutfak, mutfak gereçleri, kendi benzersiz çevre koruma, kimyasal kararlılık, yüksek sıcaklık, yumuşak ile yeni bir tür dönüşüm plastik ve diğer malzeme, anti-fouling, daldırma ve diğer üstün performans, mutfak eşyaları birçok parçalarını göze çarpıyor.

Silikon yumurta yüzük

Malzeme: Gıda sınıfı silikon sıcaklığı -40 ℃ - 220 ℃.

Kullanım: doğrudan pan, yapıştır ve sonra petrol ve sonra omlet altında yapışmaz alt yerleştirilir.

Dört buz hokeyi kalıp delik

Bu ürün gıda sınıfı silikon, dinlenme kendine güvenen, pratik, donmuş buz hokeyi ile mükemmel şarap sonuç-ebilmek var olmak güvenli, yapılır; ev yapımı lolipop, çikolata için de kullanılabilir.

Süper sevimli helloKITTY baş buz kalıp buz kafes buz kafes yaratıcı kalıp

KITTYY şekli kedi başı, bunu kendiniz yapabilirsiniz! Güneşlenme, bkz: buz küpleri ve benzeri. Hadi bir kristal berraklığında ve serin içki içmeye ve sonra rahat. Meyve suyu. Kola. Kahve ya da eritebilir, alkol hissediyorum harika zaman geçit bu! Kalıp jöle puding yapmak için de kullanılabilir.

Bahçe pasta kalıp sürümü

Güvenli ve tatsız, üstün kararlılık ve ısı iletkenliği, sıcaklık aralığı -60 ℃ -220 ℃, süneklik süper, kolay için temiz, kolay saklamak için süre ile.

Pembe KITTY silikon kalıp

Isıya dayanıklı, dayanıklı, Gıda sınıfı silikon sıcaklığı -40 ℃ - 220 ℃, roman, yumuşak doku, kolay modelleme sıyırma, temiz, yeniden kullanım kolay, güvenli ve hijyenik, puding, pasta, silikon mutfak eşyaları çikolata, köpük, jöle, meyve pasta ve benzeri yapmak için kullanılabilir.

Yalıtım klip

Daha rahat ve mikrodalga fırın, gemi yüksek kaliteli gıda sınıfı silikon yapılmış kalın malzeme, parlak renkli, esneklik ve güçlü, basit-e doğru çekme almaya sıcak yemekler almaya uygun deformasyon kapalı. Ergonomik tasarımı, iki elini daha kapsamlı ve etkili korunması, Kaymaz yüzey tasarımı basit moda duygusu kaybetmeden aynı zamanda genel şekli.

Kupa bardak

% 100 su geçirmez silikon bardak, ürün yumuşak, düşmeye affraid değil. Rahat ve yumuşak hisseder. Yıkama su veya fırça ile sen, çok uygun yıkayabilirsin. Çalışma katı: Deformasyon, Anti-Aging için kolay değil. Mükemmel yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık kararlılığı, silikon mutfak eşyaları düşük sıcaklığı-40 derece, yüksek sıcaklık 230 derece dayanıklıdır.

Renk Snack mühür kıskacı plastik çanta kemer kravat

Yemek çanta sipariş edebilirsiniz, dağınık tel ve benzeri Ayrıca tamir silikon malzeme, toksik olmayan çevre koruma, yavaşça pompalama, mükemmel süneklik sıkıca birlikte, taze uzun vadeli, kez ilginç.

Kutu katlama kase katlama silikon bant

Yüksek kaliteli silikon malzeme, yüksek sıcaklık, sen-ebilmek kullanma kaynar Suyu dezenfeksiyonu;

Sıcaklık aralığı: 250 ℃ -50 ℃ "

Hafifçe basın bir koruma etkisini imzalamaya Kupası, emmek olabilir; parlak renkler, yumuşak ve güçlü, kolay kabul etmek ve kullanma, kolay yemek sıyırma, buzdolabı, mikrodalga fırın ve ocaklar kullanılabilir.

Meyve ve sebze ya da herhangi bir malzemeyi tutmak için bir saklama kabı-ebilmek da var olmak kullanılmış gibi gıda pazarı, çok basit ve pratik, kullanımı, silikon mutfak eşyaları güzel ve cömert, Aile hayatı iyi kalfa için basit çeşitli pişirmek için kullanılabilir.

Silikon fırın küreği non - stick tava kürek Çin pot spatula yüksek sıcaklık sağlık spatula

Çevre koruma, toprak silikon malzeme, silikon ve kumu, kuvars, doğal malzeme ait aynı bileşimi ikinci öğesi kullanımını içermez toksik maddeler, ağır metaller ve kanserojen, su, yağ, ısı, kolay bir kazıma çorba pot yüzeyi temiz ve net.

Piknik ve sahne uygun fiyatlı veya aile hayatı ister eğlence dolu sıcak atmosferi, silikon mutfak eşyaları tam mutfak yapmak ister misin? Bir sofra değiştirmek için bazı eklemek isteyebilirsiniz bu mutfak eşyaları renkli renk tablosu en iyi görüntü platformu olarak sadece konsept ev, aynı zamanda doğal, Çevre Dostu, sağlıklı, renkli - göstermek için daha farklı bir renk ile vurgulayın taze meyve ve sebze ve sebze birlikte A hümanist fikir, uyumlu bir arada bulunma insan ve doğa arasında iletmek için. Bu ürünler, ilk kez kendine çekebilir yaratıcı yeşil silikon - olan bu renkli silikon malzeme ile bkz: modern yaşam aletleri güvenli olmalı, silika jel hayat çok garip değil, çoğu bebek emziği silikon yapılır. Silikon son derece etkin bir adsorbent malzemedir, ana madde silis, toksik olmayan, tatsız, esneklik de yıllar içinde su ve herhangi bir solvent kimyasal diğer istikrar, çözünmez ise en iyi malzeme "Bebek emziği" olmak için önce çok iyi olduğunu, güçlü alkali ve hidroflorik asit ek olarak herhangi bir malzeme ile tepki, bu özellikler bir modern yaşam malzemeleri tamamen çevre dostu tercih edilen malzeme olsun.


Bir çift:Silikon Mat Sugeçirmez, İzoleli, Mükemmel Koruma Sonraki:Silikonlu Mat iyi bir yumuşaklık vardır