Silikon kek kalıbı, üretilen her pasta kalıp güvenli ve toksik olmayan emin olun

- Sep 27, 2017-

Silikon sektörünün geliştirilmesi, Silikon Ürünler mutfakta da yaygın olarak kullanılan, silikon kek kalıp gibi silikon kek kalıp Gıda sınıfı silikon silikon kalıp pişirme bir yüksek sıcaklık yapılan hammadde yapılır, silikon ürünlerdir silikon ve benzeri ürünler çikolata, pasta, pizza, ekmek, köpük, jöle, Klima gıda, yapmak için kullanılan bir puding, meyve pasta.

Ancak, silikon kek kalıp silikon kek kalıp nedeniyle sürecinde kullanımı bazı sorunları, bazı ortak sorunları analiz ve yanıtları için aşağıdaki yazar aşina olmayabilir.

1. temiz pişirme pan, aşındırıcı sabun ve ovma maddeleri kullanmayın. Bu silikon kek kalıp zarar. Temizlik işlemi sırasında sabunlu ılık suda tadını çıkarın veya bir bulaşık makinesi kullanmak güvenlidir.

2. mikrodalga fırın mikrodalga fırın veya pikap ortasına üzerinde doğrudan fırın tepsisi için doğrudan kullanılabilir.

3. fırın tepsisi fırından çıkardıktan sonra soğutma süresi çok kısadır.

4. pişirme pan deformasyon sorun, çünkü bir tür Silikon Ürünler, bükme sonra geri orijinal şekline hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

5. soğutma yemek, silikon kalıp pişirme, jöle, dondurma ve dondurulmuş tatlılar gibi yemek için çok iyi.

6. fırında kullanın, böylece yerleştirin ve fırından taşımak kolay tava fırın tepsisinde koy. Eşit pişirme Pan metal pişirme pan pişirme talimatlara uygun olarak kasadaki tamamen pişmiş mal sağlayan b soğutmalı sonra fırından kaldırıldı pişirme pan açıklamak daha biraz daha kısa pişirme süresi silmek emin olun kalıp kaldırma olmadan pişirme pan alır iki dakika dokunmadan önce soğuması için. Pasta ya da kek pişirme tepsiden alın ve arka, konsantre kasanın basarak açın

Biz genellikle iyi pasta çok çeşitli görmek, örneğin, bu hız spor otomobil, herkes şok içinde her zaman sor: nasıl-ebilmek biz yapmak o

Evet, kalıp kullandığınızdan emin olun

Silikon kalıp olduğu en popüler malzeme son yıllarda piyasada kalıp bir kaç dolar, on dolar, birkaç yüz dolar var, sonra nasıl iyi bir kalıp ürünleri seçmek için?

İlk olarak, kalıp Emanet. Kalıp satın alma, biz görmek gerekir olup olmadığını zehir tahlil ile kalıp? Yüksek kalite gıda sınıf silikon malzeme mi? Uluslararası Avrupa standardı tarafından onaylanmıştır. Güvenli ve toksik olmayan emin olmak emin olun.

İkinci olarak, şekil ve koku belirlemek için. Görünüm açısından bakıldığında, yüksek gıda, Gıda sınıfı silikon daha yüksek düzeyde şeffaflığı yüzey pürüzsüz pudrasız tahıl, deformasyon, silikon kek kalıbı renk değişikliği ve Alice için kolay değil.

Endüstriyel silika jel benzin keskin koku tanımlamak için en kolay yoludur; Gıda sınıfı silikon olmadan herhangi bir koku.

Yine, yüksek ve düşük sıcaklık test olabilir. Yüksek sıcaklık Isıtma, standart düşük kalıp zararlı maddeler veya zehirlenme veya kanserojen; önde gelen koku yayınlayacak ve iyi ısı iletkenlik ve yüksek ve düşük sıcaklık iyi direnç kalıp.

Son olarak, biz de odaklanmalıdır mantar yerde takip hizmetidir. Yemek tarifleri, Rehberler ve takip diğer hizmetleri sağlamak olup olmadığını? Kalıpları satın alma aynı zamanda daha güzel bir pasta üretmek için emin olmak için.

Moff Gıda sınıfı silikon, kullanım üzerinde ısrar ederse son birkaç yıl içinde silikon kek kalıbı da her pasta kalıp güvenli non-toksik üretimini sağlamak için toksik sınama işlemi gerektirir.

Gelen olup olmadığını kalıp dondurulmuş etkisi, kolay kullanım veya pasta formülü, tat, doğal maddeler, ut test, uygulama ve teknoloji yükseltmeleri taşıdı.

Kalıp müşteriler her satınalma standart bir ürün üretmek için en kısa sürede sağlamak, Muff sadece sağlamak amacıyla formülü, öğretim, silikon kek kalıbı telefon teknik destek ve diğer özel Hizmetleri, ama aynı zamanda sunulan video müşteri pazarlama kolaylaştırmak için bir yüksek çözünürlüklü baskı ürünleri, daha büyük resim.


Bir çift:Silikon mutfak eşyaları herhangi bir Solvent, toksik olmayan ve tatsız Sonraki:Silikon eldiven daha iyi el korumak