Silikon Ürünlerin Üretim Süreci

- Apr 15, 2020-

Silikon ürünlerin kendini tamamlaması için birçok işlemden geçmesi gerekir. Kesme malzemesi-sıcak pres şekillendirme-revizyon-yıkım-QC-paketleme vb ...


Yukarıdaki işlemin açıklamaları var:


1. kesme malzemesi: bitmiş silikon ürününün hammaddesini silikon ürün uzunluğu * genişlik * kalınlık boyutuna kesin 2. kesilmiş hammaddeyi bir süre uyandırma rafına koyun, genel hammaddeye genellikle izin verilir Yaklaşık 8 saat bekletilir (Hammaddelerin temizliğini sağlamak için hammaddelerin önü ve arkası PE film ile korunur).


2. Sıcak pres şekillendirme: Uyanma süresinden sonra, kesilen kauçuk, ısıtmak, havalandırmak, tutmak ve şekillendirmek için sıcak pres vulkanizatörün kalıbına yerleştirilir.


3. revizyon: bitmiş üründen sonra ürün onarımı, kir olup olmadığı, eksik taraf olup olmadığı, malzeme eksikliği pişirilmediği, ürün kırılması ve diğer olumsuz koşullar, hatalı ürünler yerleştirme için seçilir (kusurlu ürünler yalnızca atık olarak kabul edilir, ikincil kullanım için kullanılamaz) nitelikli ürünleri bir sonraki sürece göndermek için


4. yıkım: nitelikli ürünün kenarını temizleyin


5. işlemden sonra: Ürün, örneğin: yüzey enjeksiyonu, baskı, gravür vb. Gibi sonradan işleme gerektiriyorsa, ürün buna göre işlenecektir.


6. QC: Ürünün ayrıntılarını kontrol edin, ürünün müşterilerin standartlarına ulaşabileceğini onaylayın.


7. ambalajlama: ambalajlama, nakliye için müşteri ihtiyaçlarına göre iyi ürünler! BÜTÜN! Yukarıdakiler silikon ürünlerin tüm üretim sürecidir!

TFB0012A-10

Bir çift:Ücretsiz Sonraki:Hong Kong Sergisi'nde Global Sources Lifestyle