Silikon Kılıflı Cam Şişe Nasıl Korunur?

- Jun 20, 2020-

Yüksek Kalite Silikon Kılıflar, cam su şişelerinizin kolay taşınması için esnek koruma, yalıtım ve daha iyi tutuş sağlar. Artık cam şişelerinizin kırılması konusunda endişelenmenize gerek yok.


Hareket halindeki yaşam tarzınız için mükemmel olan bu çekici, renkli kollar içeceklerinizi kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. Cam şişede içmeyi seven ancak korunmasını ve şık olmasını isteyenler için idealdir. Şişenizi sırt çantanıza, çantanıza, beslenme çantanıza veya evrak çantanıza atın. Spor salonuna götürün ve seyahat ederken nemlendirmeyi kolaylaştırın.

TFE0100A-5


Hepimiz plastik şişelerden içmenin çevre için harika olmadığını ve çok taze bir tat olmadığını ve kimyasalları süzebileceğini biliyoruz. Canınız lezzetli meyve& sebze suları ancak cam şişeleri kırmaktan korkan TF silikon kılıf, şişelerinizin kırılmasını önleyerek sizi kapatır. Bu yeniden kullanılabilir kılıfları cam şişelerinizle birlikte kullanarak, çöp alanlarına katkıda bulunmama konusunda harika hissedebilirsiniz.


✔ GİTMEYE GİRİN: Şişeniz için korumaya ihtiyaç duyduğunuz hareket halindeyken kullanım için mükemmeldir. Spor salonu, iş, seyahat&amfi için her gün kullanın; okulu.


✔ İÇECEK& YEMEK HAZIRLAMA ORGANİZASYONU: ​​Her hafta yemek hazırlamayı sever misiniz? Demlenmiş su, meyve suyu, çay, soğuk demlenmiş kahve, kombu çayı veya smoothie'lerinizi önceden hazırlayın ve kolay tanımlama için renkleri kullanın.

TB2ix8IeoFWMKJjSZFvXXaenFXa_!!2108308336


Bir çift:Silikon Kek Kalıbı - Paketleme-Nakliye Sonraki:Sarımsak Soyucu