Gıda veya Meyve Nasıl Taze Tutulur? Silikon Streç Kapakları Seçmek

- Dec 11, 2019-

Silikon streç kapaklar çevre dostudur, çünkü çoğu alanda geri dönüştürülemeyen tek kullanımlık bir ürün olan sargı sargısının aksine süresiz olarak tekrar kullanılabilirler. Buna ek olarak, silikon streç kapaklar son derece uygundur, neredeyse her kaba takılır ve yiyecekleri taze tutmak için hava geçirmez bir conta oluşturur. Silikon aşırı sıcak ve soğuk sıcaklıklara dayanabilir, bu nedenle silikon streç kapaklar genellikle dondurucu ve mikrodalgada güvenlidir. Dahası, silikon birçok plastik gıda saklama kabının aksine doğal olarak BPA içermez.

Gıda atıklarıyla mücadele etmek önemlidir, ancak artıklarınızı korumak için yapışan sargı kullanmaktan daha çevre dostu yollar vardır. Silikon streç kapaklar hemen hemen her boyuttaki kaplara sığar ve yüzlerce kez tekrar kullanabilirsiniz.

Silikon gözeneksizdir ve yiyecekler ona yapışmaz, bu nedenle silikon streç kapakların temizlenmesi genellikle kolaydır. Çoğunluğu bulaşık makinesinde yıkanabilir, bu da temizliği daha da kolaylaştırır. Setin büyüklüğüne ve kalitesine bağlı olarak.

Silicone-Suction-Lid-bowl-Wrap-Silicon-Stretch-Lids-Universal-Food-Cover-For-Cookware-Kitchen-2PC-LOT


 

Bir çift:FDA EU LFGB DGCCRF Sertifikası Silikon Ürünler Sonraki:Sarımsak Soyucu Nasıl Kullanılır