Sarımsak Soyucu

- Oct 31, 2019-

Sarımsak Soyucu

 

Sarımsağın lezzetli olduğu bir sır değil. Sadece yemeğinize benzersiz bir lezzet katmakla kalmaz, aynı zamanda birçok sağlık faydası da sağlar. Bazı insanlar hastalığın daha hızlı geçmesi için çiğ sarımsak bile yiyorlar.

Ama sarımsak nasıl kullanılırsa kullanılsın, önce yapmanız gereken bir şey var. Kağıt cildini soyun.

Peeling basit görünse de, cildin sarımsak karanfiline yapışmak gibi kötü bir alışkanlığı vardır. Sarımsak tırnaklarınızla soyulması yavaş ve acı vericidir, karanfilinizi bıçağınızın düzüyle ezmek zamanın sadece% 50'sini çalıştırır.

Daha da kötüsü, bu yöntemlerin her ikisi de kaçınılmaz yapışkan sarımsak suyunun getirdiği kötü bir “sarımsak parmağı” vakası bırakır. Düzenli sabun kokudan kurtulamaz. Ellerinizi paslanmaz çelik sabunla ovmak yardımcı olabilirken, en iyi yol sarımsak suyunun parmaklarınızla tamamen temas etmesini önlemektir.

Sarımsak soyma makineleri burada devreye giriyor. Sarımsak soyma makineleri, cildi küçük ila orta sarımsak yığınlarından etkili bir şekilde temizleyen ucuz bir araçtır. Bir sarımsak soyucu, bir restoran için yeterince sarımsak soymayacak olsa da, evde yemek pişirmek için daha uygundur.

Ancak tüm sarımsak soyma makineleri eşit yaratılmaz. Bazıları şaşırtıcı olsa da, diğerleri düpedüz kötü. Neyse ki sizin için, en iyi sarımsak soyma makinelerini düpedüz emenlerden ayırmak için çok çalıştık.

Test ettiğimiz ve incelediğimiz farklı sarımsak soyma makinelerinden bazıları

Ancak sarımsağınızı etkili bir şekilde çıkarmak için harika bir sarımsak soyucudan daha fazlası gerekir. Bu yüzden favori sarımsak soyma makinelerimize gelmeden önce size doğru tekniği göstereceğim.


Bir çift:Silikon Kılıflı Cam Şişe Nasıl Korunur? Sonraki:FDA EU LFGB DGCCRF Sertifikası Silikon Ürünler